Nowa pracownia językowa

W dniu 26 kwietnia 2019 roku Miast Garwolin złożyło wniosek o przyznanie pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”, pn. „Utworzenie nowej pracowni językowej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie”.

Nowoczesna pracownia to niezbędne narzędzie do podnoszenia efektywności nauczania w szkole podstawowej, mającej aspirację do bycia szkołą na miarę XXI wieku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń sprzyja aktywizacji uczniów, zwiększa skuteczność przyswajania wiedzy oraz rozwija kompetencje kluczowe, cyfrowe i zakres wielojęzyczności. Pracownia językowa będzie pełnić także funkcję laboratorium fonetycznego oraz zwiększy skuteczność przyswajania nowej wiedzy nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów – efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane.

Wartość projektu 30 890,00 zł

Zobacz również

Gratulacje dla MKS Garwolin!

Udostępnij Z 41. Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w weekend w Sianowie, zawodnicy MKS Garwolin wrócili z 15 medalami. To piękny wynik zawodników garwolińskiego...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta