Niebieska linia – pomaga ofiarom przemocy

Doświadczasz przemocy domowej i szukasz wsparcia w trudnej sytuacji? Jesteś świadkiem rodzinnego dramatu i chcesz pomóc ofiarom?

Wystarczy wybrać numer 801 12 00 02 (płatny pierwszy impuls), by skontaktować się z psychologami i prawnikami.

Konsultanci Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” codziennie pomagają w zmianie życia każdemu, kto chce uwolnić się od przemocy.

„Niebieska Linia” działa już 15 lat na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, udzielając konsultacji ponad 150 tysiącom osób szukających wsparcia, pomocy.

Nie zwlekaj! Jeśli jesteś ofiarą przemocy lub widziałeś niepokojące zdarzenia

ZADZWOŃ 0 801 12 00 02

W mieście Garwolin ofiary przemocy mogą zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin, Tel. 25 68 43 441 w celu uzyskania informacji o możliwości bezpośredniej pomocy w swoim miejscu zamieszkania. Samorząd lokalny wspiera działania na rzecz przeciwdziałania przemocy, m. in. poprzez pomoc psychologiczną i pomoc prawną.

Zobacz również

Spędź z nami czas w lutym

Udostępnij Sportowe emocje, bal pełen wrażeń na zakończenie karnawału, koncert, wystawa, spotkanie autorskie, stałe sekcje w bibliotece i domu kultury, bogata oferta zajęć na ferie...

Czytaj więcej

Gramy dla Wiktorii Kaczyńskiej

Udostępnij Po raz kolejny zapraszamy do udziału w turnieju charytatywnym na rzecz Wiktorii Kaczyńskiej. Tym razem organizatorzy zapraszają na Walentynkowy Turniej Siatkarski w najbliższą niedzielę,...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta