Niebieska linia – pomaga ofiarom przemocy

Doświadczasz przemocy domowej i szukasz wsparcia w trudnej sytuacji? Jesteś świadkiem rodzinnego dramatu i chcesz pomóc ofiarom?

Wystarczy wybrać numer 801 12 00 02 (płatny pierwszy impuls), by skontaktować się z psychologami i prawnikami.

Konsultanci Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” codziennie pomagają w zmianie życia każdemu, kto chce uwolnić się od przemocy.

„Niebieska Linia” działa już 15 lat na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, udzielając konsultacji ponad 150 tysiącom osób szukających wsparcia, pomocy.

Nie zwlekaj! Jeśli jesteś ofiarą przemocy lub widziałeś niepokojące zdarzenia

ZADZWOŃ 0 801 12 00 02

W mieście Garwolin ofiary przemocy mogą zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin, Tel. 25 68 43 441 w celu uzyskania informacji o możliwości bezpośredniej pomocy w swoim miejscu zamieszkania. Samorząd lokalny wspiera działania na rzecz przeciwdziałania przemocy, m. in. poprzez pomoc psychologiczną i pomoc prawną.

Zobacz również

Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie

Burmistrz Miasta Garwolina i Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie zapraszają, dotychczas niediagnozowanych i nieleczonych z powodu cukrzycy, którzy ukończyli 60 lat, do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH BADANIACH I KONSULTACJACH LEKARSKICH mających na celu pomoc we wczesnym rozpoznaniu tej choroby. Termin: 15 grudnia 2019, niedziela, w godzinach 9:00 - 16:00 Miejsce: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ul. Nadwodna 1 Zakres badań i konsultacji lekarskich obejmuje między innymi:

Czytaj więcej

Bezpieczniej na ogródkach działkowych

Udostępnij W 2019 roku Samorząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców Mazowsze 2019”. Jest to inicjatywa mająca na celu zaspokojenie potrzeb rodzinnych...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta