Nasi nauczyciele podnoszą kwalifikacje

Wrzesień to czas, kiedy szkoły, po wakacyjnej przerwie, znów tętnią życiem. W szkolne mury wracają uczniowie… ale i nauczyciele. Przedstawiamy pedagogów z naszego miasta, którzy od tego roku szkolnego będą towarzyszyć swoim uczniom na ścieżce edukacji jako nauczyciele mianowani.

Uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego to bardzo ważny etap kariery zawodowej i potwierdzenie kwalifikacji zawodowych każdego nauczyciela. Dziś w urzędzie miasta odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycieli. Wraz z awansowaniem na nauczyciela mianowanego ślubowali rzetelnie pełnić powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

A byli wśród nich:

Anna Zając i Olga Alicja Napłoszek – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1. Pułku Strzelców Konnych

Monika Kondej, Anna Pudło i Aneta Szydłowska – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Korczaka

Justyna Siarkiewicz i Agata Drewnowska – nauczyciele z Publicznego Przedszkola Nr 2 “Akademia Pana Kleksa”

Milena Marta Michalczyk – nauczyciel z Publicznego Przedszkola Nr 6 “Mały Europejczyk”

Podczas uroczystości Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Andrzej Ostolski pogratulowali nowo mianowanym nauczycielom, podziękowali za ich pracę i życzyli dalszych awansów oraz sukcesów w pracy pedagogicznej na rzecz garwolińskiej oświaty.

Zobacz również

Nasze miasto się spisuje

Udostępnij Od początku Narodowego Spisu Powszechnego do dnia 26 września w Garwolinie spisano 5443 mieszkania, co stanowi 80,5% wykazu mieszkaniowego. Do końca spisu pozostały cztery...

Czytaj więcej

Zmarła Pani Marianna Rękawek

Udostępnij Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Marianny Rękawek – najstarszej mieszkanki Garwolina i powiatu garwolińskiego. Pani Marianna Rękawek z domu Jasińska urodziła...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta