x

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta Garwolina w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 roku Urząd Miasta Garwolina będzie czynny w następujących godzinach: poniedziałek – 7.00 – 16.00, wtorek, środa, czwartek, piątek – 7.00 – 15.00

Na co idą moje pieniądze

Budżet miasta – to plan dochodów i wydatków stanowiący podstawę gospodarki finansowej gminy. Miasto Garwolin przystąpiło do projektu “na co idą moje pieniądze” który ma na celu prezentację budżetu miasta w jasny i przystępny sposób. Przyjmujemy punkt widzenia mieszkańca i pokazujemy, w jakim stopniu przyczynia się on do rozwoju swojej miejscowości, płacąc w niej podatki.

Źródłem prezentowanych danych jest aktualna uchwała budżetowa. Przedstawiamy plan dochodów i wydatków ogółem, zadania inwestycyjne, oraz tzw. Prognozę PIT. Za pomocą „Suwaka Nacoidamojepieniadze.pl” każdy może sprawdzić, jaka część jego podatku PIT trafia do poszczególnych rozdziałów budżetowych.

W prezentacji przedstawiamy Prognozę PIT, z której możemy się dowiedzieć, o ile zwiększyłyby się wpływy do budżetu, gdyby podatek dochodowy został rozliczany w Garwolinie przez wszystkich mieszkańców.

 

Zobacz również

Komunikat Dyrektora SPZOZ

Udostępnij W związku z potwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u osoby zatrudnionej na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Garwolinie zawiadamiam, że w/w oddział został czasowo wyłączony...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta