Msza żałobna w intencji ś.p. Pawła Adamowicza

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci śp. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska od 1998 roku, działacza opozycji demokratycznej  i oddanego samorządowca. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego męża, ojca i brata. Niech odpoczywa w pokoju.

Decyzją Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy żałoba narodowa będzie obowiązywać od piątku od godziny 17.00, to jest od momentu, w którym nastąpi wyprowadzenie trumny do Bazyliki Mariackiej w formie pochodu ulicami miasta, do soboty do godziny 19.00. W czasie żałoby narodowej flagi państwowe zostaną opuszczone do połowy masztu.

Żałobna Msza Święta w intencji ś.p. Pawła Adamowicza zostanie odprawiona w garwolińskiej kolegiacie pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w dniu 19 stycznia (sobota) o godzinie 9.00.

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta