mLegitymacja w garwolińskiej Jedynce

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Garwolinie pierwsza w mieście podpisała „Porozumienie w sprawie wykorzystywania systemu teleinformatycznego i publicznej aplikacji mobilnej w celu wydawania mLegitymacji szkolnej” z Ministerstwem Cyfryzacji. Dzięki temu za pomocą Aplikacji mObywatel uczniowie naszej szkoły jak również ich rodzice będą mogli posługiwać się mlegitymacją.

mLegitymacja Szkolna to bezpieczne narzędzie, multimedialny odpowiednik tradycyjnej, papierowej wersji legitymacji szkolnej, dzięki któremu uczniowie, za pomocą telefonu komórkowego potwierdzą przysługujące im uprawnienia.

Jak informuje dyrektor szkoły Pani Beata Liszko: W tym roku szkolnym (2018/2019) pilotażowo mLegitymacje zainstalowali sobie uczniowie klasy IV A. W przyszłym roku szkolnym sukcesywnie będziemy wprowadzać w całej szkole.

materiały prasowe

Zobacz również

Spotkanie promujące książkę

Udostępnij 27 stycznia o godz. 18.00 w Czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie promujące książkę pt. „Przedwojenny Garwolin z albumów mieszkańców” wydanej przez Miasto...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta