Miejskie inwestycje

Wiosenna aura sprzyja inwestycjom i przebudowom w mieście. Ulice Boczna i Bekierskiej, modernizacja placu zabaw na Zarzeczu, modernizacjia siedziby Urzędu Miasta to ropoczęte już inwestycje.

Ulica Boczna jest remontowana  w zakresie budowy drogi z kostki brukowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Konarskiego – długość drogi 175,5 m i szerokość 4 m.

Przeprowadzana jest również budowa ulicy Wandy Bekierskiej, w ramach której przeprowadzane są prace:

  • budowa nawierzchni z betonu asfaltowego szerokości 5 m i długości 263 m.
  • budowa zatoki parkingowej z kostki brukowej – 250 m2,
  • budowa placu manewrowego z kostki betonowej – 504 m2.

Obecnie prowadzone są prace modernizacyjne placu zabaw na Zarzeczu: wykonanie nawierzchni, chodnika, montaż zabawek. W związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość i nie wchodzenie na teren budowy.

Modernizacja budynku Urzędu Miasta – prowadzone są prace związane z bieżącą konserwacją pomieszczeń pozyskanych od Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Po zakończeniu prac nowe pomieszczenia zostaną przekazane do użytkowania pracownikom i mieszkańcom miasta. Planuje się, że w oddanych pomieszczeniach znajdować się będzie Biuro Obsługi Klienta, Urząd Stanu Cywilnego i część wydziałów urzędu miasta.

 

Zobacz również

Gratulacje dla MKS Garwolin!

Udostępnij Z 41. Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w weekend w Sianowie, zawodnicy MKS Garwolin wrócili z 15 medalami. To piękny wynik zawodników garwolińskiego...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta