Miejski Dzień Seniora

30 października na sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury odbył się Miejski Dzien Seniora. Podczas spotkania nie zabrakło życzeń i gratulacji pod adresem Seniorów. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak pogratulowała prężnie działającym: Klubowi Seniora i Miejskiej Radzie Seniorów. Dziękujemy, że to dzięki Państwa działalności miasto tak sprawnie realizuje polityke senioralną. Miejski Dzień Seniora to szczególna okazja, byśmy mogli wyrazić szacunek tym, którzy stanowią dla nas skarbnicę doświadczenia, wartości i wiedzy. To Seniorzy, będąc najpierw naszymi przewodnikami po życiowych drogach, później stanowią dla nas wsparcie, ukazując nam problemy z perspektywy, którą zyskuje się wraz z upływem lat. Wszystkim, którzy wkroczyli w Złotą Jesień Życia składam serdeczne życzenia długich lat w dobrym zdrowiu, wypełnionych radością oraz szacunkiem, życzliwością oraz miłością najbliższych. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy niespełnionych, a każdy dzień niech dostarcza Państwu wielu radości i uśmiechu na twarzy. –zakończyła swoje wystapienie Burmistrz, po czym przekazała klucz do bram miasta Seniorom. Zaproszona na uroczystość Wicemarszałek Senatu Maria Koc wspominała swoją wieloletnią owocną współpracę z seniorami, życzenia złożyła też poseł Stanisława Prządka i Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki.

O część artystyczną spotkania zadbały zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich: “Górznianeczki”, “Kebłów”, Klub Seniora “Pogodni” z Sobolewa  a także garwoliński zespół “Chwilo trwaj”.

Wszystkim Seniorom dziękujemy za działalność, energię, pasję, pomysłowość i zaangażowanie w życie miasta.  Gratulujemy i życzymy wiele zdrowia, sił i wytrwałości.

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta