Miasto Garwolin Samorządowym Liderem Edukacji

29 listopada 2011 roku burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski i sekretarz Miasta Garwolin Cezary Tudek wzięli udział w uroczystości wręczenia certyfikatu „Samorządowy Lider Edukacji” dla naszego miasta.

Uzyskanie certyfikatu oznacza, że Miasto Garwolin wyróżnia się na tle innych podmiotów samorządowych pod względem inwestycji w oświatę i działalności na rzecz jej rozwoju, realizuje wartościowe projekty edukacyjne adresowane do młodzieży i nauczycieli, posiada szczególne osiągnięcia w zakresie wspierania rozwoju naukowego, sportowego i kulturalnego oraz dba o rozwój na poziomie lokalnym gospodarki  opartej na wiedzy.

Wręczenie certyfikatów odbyło się w Krakowie, w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Garwolin uzyskał to wyróżnienie dzięki udziałowi w I edycji ogólnopolskiego konkursu dla Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej, zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Public Relations Przemysław Ruta Communication.

Patronat honorowy nad konkursem i programem certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji” sprawował Parlament Europejski.

 

Zobacz również

Spędź z nami czas w lutym

Udostępnij Sportowe emocje, bal pełen wrażeń na zakończenie karnawału, koncert, wystawa, spotkanie autorskie, stałe sekcje w bibliotece i domu kultury, bogata oferta zajęć na ferie...

Czytaj więcej

Gramy dla Wiktorii Kaczyńskiej

Udostępnij Po raz kolejny zapraszamy do udziału w turnieju charytatywnym na rzecz Wiktorii Kaczyńskiej. Tym razem organizatorzy zapraszają na Walentynkowy Turniej Siatkarski w najbliższą niedzielę,...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta