Koncert Papieski w 100.rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II

Alicja Węgorzewska i Warszawska Opera Kameralna zapraszają na koncert poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w 100 rocznicę urodzin. Koncert objęty patronatem Janiny Ewy  Orzełowskiej – Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego.  W programie koncertu pieśni Maryjne, chrześcijańskie i te najbardziej ukochane przez Jana Pawła II: Barka, Ave Maria, Z dawna Polski Tyś Królowo, Matka Boska Śnieżna, nostalgiczne utwory skrzypcowe i pokaz kunsztu mistrza organów.

W koncercie wystąpią Maciej Miecznikowski –  śpiew, fortepian, Bogdan Kierejsza – skrzypce oraz Robert Grudzień – mistrz organów oraz poeta Krzysztof Cezary Buszman.

Maciej Miecznikowski – śpiew

Bogdan Kierejsza – skrzypce

Robert Grudzień – organy, fortepian

Krzysztof Cezary Buszman – poezja

Zapraszamy!

Kolegiata p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie

ul. Staszica 11 Garwolin

12 lipca 2020, godzina 19.00.

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta