KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA

Apel o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Miasta Garwolina do niezbędnego minimum

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta Garwolina,

w związku ze znaczącym w ostatnim czasie wzrostem  zakażeń koronawirusem (COVID-19), w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, apeluję o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Miasta do niezbędnego minimum.

Podstawową formą załatwiania spraw urzędowych do odwołania jest forma korespondencji tradycyjnej (pocztowej), elektronicznej poprzez platformę E-PUAP: /0pgp266nb/SkrytkaESP, mailowej: umg@garwolin.pl, telefonicznej: nr 25 786 42 42.

Zachęcamy do korzystania  z systemu Przyjaznych Deklaracji, które zawierają inteligentne kalkulatory deklaracji podatkowych.

W wejściu głównym do budynku Urzędu Miasta funkcjonuje Biuro Obsługi Interesanta ze skrzynką podawczą, do której można składać pisma, podania i wnioski do rozpatrzenia w Urzędzie Miasta.

W sytuacjach szczególnych i konieczności osobistego kontaktu w celu załatwienia sprawy należy umówić się na wizytę telefonicznie lub mailowo. W przypadku konieczności złożenia fizycznej wizyty w magistracie, prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego, dezynfekcję rąk np. przez użycie udostępnionych środków dezynfekujących oraz używanie ochronnych maseczek bądź przyłbic.

W przypadku konieczności dokonania płatności administracyjnych lub związanych na przykład z gospodarką odpadami komunalnymi, zachęcam do korzystania z bankowości internetowej (numer rachunku bankowego Miasta Garwolina: (79 9210 0008 0013 8455 2000 0010 ).

Ponadto z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z epidemią koronawirusa informuję, że przewidywana jest możliwość wystąpienia dodatkowych zmian w funkcjonowaniu magistratu. Jednocześnie pragnę podkreślić, że pomimo obostrzeń wszelkie zadania samorządu wykonywane są w sposób ciągły i należny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Burmistrz Garwolina

/-  Marzena Świeczak/

Zobacz również

Festyn Św. Anny w Garwolinie

Udostępnij Uroczyste obchody Dnia Św. Anny – Patronki Garwolina rozpoczną się w najbliższą niedzielę festynem rodzinnym w parafialnych ogrodach, a zakończą Sumą Odpustową w poniedziałek...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta