Informacja

Miasto Garwolin informuje, iż zgodnie z art. 6c ust. 2b  ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2021 roku poz. 888 z późn.zm.) wszyscy właściciele nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy zobowiązani są do przystąpienia do systemu gospodarki odpadami zorganizowanego przez Miasto.

Właściciele nieruchomości zobowiązani są złożyć nową deklarację uwzględniając powierzchnie użytkową lokalu części nieruchomości, na której jest prowadzona działalność. Stawka opłaty za 1 m2 wynosi 1,45 zł zgodnie z uchwałą Nr XXX/195/2020 Rady Miasta Garwolina z dnia 22 grudnia 2020 roku. Właściciele nieruchomości zobowiązani są złożyć deklaracje niezwłocznie.

 

Burmistrz Miasta Garwolina

Marzena Świeczak


 

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta