Garwolińska gala sportów walki TFL 26 w ostatnią sobotę lutego

Wydarzenie już po raz kolejny będzie organizowane w Garwolinie. Patronat honorowy nad sportowym eventem objęła Burmistrz Miasta Marzena Świeczak. Bilety można kupić online i w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W sobotę 25 lutego odbędzie się wyjątkowe, sportowe wydarzenie. Miasto Garwolin będzie gospodarzem i partnerem 26. odsłony zawodów sportowych z cyklu TFL (Thunderstrike Fight League), których celem jest promocja imprez sportowych MMA (Mix Martial Arts) – Mieszane Sztuki Walki. Zawody organizowane są od 2013 roku. Garwolin zaś będzie w historii TFL po czwarty gospodarzem wydarzenia.

Tegoroczna edycja będzie transmitowana na żywo w ogólnopolskiej publicznej telewizji TVP Sport. – To będzie doskonałe show, a wszystkim widzom zaserwujemy wysoki poziom sportowy, bezpieczne zawody, wspaniałe emocjonujące sportowe widowisko i niezapomniane pojedynki – zapewnia organizator Jacek Sarna.

Garwolińska Gala Sportów Walki TFL26 odbędzie się w sobotę 25 lutego 2023 r. w Hali Stulecia przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 im. Janusza Korczaka. Bilety na galę są dostępne w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ul. Nadwodna 1 oraz online TUTAJ  Liczba miejsc jest ograniczona!

Organizatorem wydarzenia jest Jacek Sarna. Partnerami imprezy są: Mazowsze Serce Polski, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Samorząd Gminy Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego, Marzeny Świeczak – Burmistrz Miasta Garwolin, Mirosława Walickiego – Starosty Powiatu Garwolińskiego oraz Marcina Kołodziejczyka – Wójta Gminy Garwolin.

Zobacz również

Pamiętamy

Udostępnij Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów podczas okupacji niemieckiej to nowe, ale bardzo ważne święto państwowe. To jest dzień, w którym państwo polskie składa...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta