Garwolin zaprasza na Tłokowisko 2024!

– Po raz dziewiąty, w najbliższą niedzielę zapraszamy do Garwolina do udziału w niesamowitym wydarzeniu. Tłokowisko to nie tylko zlot, event motoryzacyjny czy wystawa pojazdów, ale także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i współpracy, wspólnej zabawy dla całych rodzin i pomocy – zachęcają organizatorzy.

W niedzielę, 7 lipca, w Garwolinie odbędzie się Tłokowisko! To dziewiąta odsłona kultowego eventu, za którego sterami stoją Oldtimery Garwolin. Wyczekiwana przez wielu impreza, gromadzi ogromną liczbę pasjonatów motoryzacji oraz tysiące pojazdów. Dużo zacnych aut, motocykle i energia! Zawsze pozytywna! Gościem specjalnym tegorocznej edycji wydarzenia będzie Przemysław Szafrański z TVN Turbo i programu MotoSynteza, który odwiedził nas w zeszłym roku i był zachwycony rozmiarem eventu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Garwolina Marzeny Świeczak.

– Nie przegapcie tej okazji! Zabierzcie rodzinę, znajomych i przyjedźcie w niedzielę do Garwolina, aby razem z nami cieszyć się motoryzacyjną pasją. Spotkajmy się na Tłokowisku i razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego dnia! – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Impreza odbywa się tradycyjnie w klimacie piknikowym na terenach rekreacyjno-wypoczynkowych przy “Kwadracie” nad rzeką Wilga, gdzie zawitają właściciele youngtimerów, oldtimerów, aut modyfikowanych, motocykli starych oraz nowych, zmodyfikowanych aut terenowych i wszystkich ciekawych pojazdów. Otwarcie zaplanowano na godzinę 10:00. Podczas wydarzenia odbędą się, konkursy na głośność wydechu i audio, najładniejszy samochód, motocykl, pojazd terenowy i tuningowy, najstarsze auto i motocykl zlotu oraz największą odległość pokonaną na zlot samochodem i motocyklem. W planach jest również strzelanie z wydechów (Fiat 126P), licytacje, pokaz zumby, a także “minutowe łutututu”, czyli wspólne generowanie hałasu. Główną atrakcją będą loty widokowe helikopterem! Gwiazdą wydarzenia będzie Przemysław Szafrański, znany z TVN Turbo i programu MotoSynteza. Tradycyjnie, o 17:30 odbędzie się wspólny przejazd przez miasto pod nazwą “Tłoczno na mieście”. Wjazd dla samochodów 30 zł, motocykli 10 zł, a oglądający wchodzą za darmo.

A tak tłoczyliśmy się w 2023 roku 🙂

W tym roku organizatorom przyświecają aż trzy cele charytatywne! Prowadzone będą zbiórki na leczenie i rehabilitację Antosia Szarka z Unina, który w 2022 roku został uległ nieszczęśliwemu wypadkowi oraz na zakup karmy dla zwierząt dla schroniska w Celestynowie, a także rowerów dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku Zielone Izdebno.

– Z ogromną radością zapraszam na wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz naszego miasta – Tłokowisko! Od dziewięciu lat to niezapomniane święto powraca z nową energią i tysiącami pojazdów, które zapierają dech w piersiach – zachęca gospodarz miasta burmistrz Marzena Świeczak.

Szczegóły znajdziecie na stronie organizatorów www.tlokowisko.pl. Dokładny rozkład niedzielnej jazdy na plakacie. Będzie głośno i tłoczno! Będzie się działo w Garwolinie!

Partnerem wydarzenia są: Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Samorząd Gminy Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach, Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Sponsorami eventu są: Cartex Grzegorz Gładysz, Forest Garwolin, CDM Centrum Dokumentacji Motoryzacyjnej,  AMK Group Artur Rękawek, CPI Centrum Prac Introligatorskich Tomasz Szczypek, Auta.ch CARMAX , LODZIARNIA DOMARECCY, KGL OSK Piotrek Piotr Zając, Rembud, Ubezpieczenia Grzegorz i Dominik Kujda oraz firma Margaz.

Tłokowisko to nie tylko święto motoryzacji, ale także okazja do integracji i wspólnej zabawy w atmosferze wzajemnej życzliwości i pasji. Do zobaczenia na Tłokowisku – miejscu, gdzie motoryzacyjna pasja spotyka się z dobrą energią i szczytnymi celami.

A tak tłoczyliśmy się w 2023 roku 🙂 Fot. www.facebook.com/watchmorevideos

Zobacz również

Zmarł Dariusz Zając

Udostępnij Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – śp. Dariusza Zająca. W Urzędzie Miasta Garwolina Darek pracował od lutego 1995 roku. Przez...

Czytaj więcej

Lodowisko zmienia się w boisko!

Udostępnij Już w najbliższą sobotę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie otwiera miejskie lodowisko. I choć brzmi to jak żart, informacja jest jak najbardziej prawdziwa....

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta