Ferie zimowe z Biblioteką

Biblioteka zaprasza na zajęcia w nadchodzące ferie zimowe: pierwszy tydzień dla młodszych, drugi – dla starszych dzieci. Nie ma nudy w Garwolinie. Zapraszamy na Nadwodną 1! Na naszych młodych czytelników czekają: inspirowane najlepszą literaturą dziecięcą zabawy, seanse filmowe, warsztaty z kodowania, zajęcia plastyczne oraz kulinarne – a to tylko niektóre z atrakcji.

Dzieci w wieku 5 – 8  lat biblioteka zaprasza na zajęcia czytelnicze, plastyczne i kulinarne, których wspólnym mianownikiem jest baśń Charlesa Perraulta „Kopciuszek”. W pierwszym tygodniu ferii odbędą się również zajęcia z kodowania, projekcje filmów i spotkania o bezpieczeństwie.

Od 20 do 25 lutego zapraszamy starsze dzieci w wieku 9-12 lat. Któż nie lubi tajemniczych historii, zagadek detektywistycznych, czy zabaw w podchody. Bibliotekarze proponują pełne emocji spotkania w oparciu o książki z serii „Biuro detektywistyczne Lassiego i  Mai”. W drugim tygodniu ferii zapraszamy również na kino familijne w Mediatece i zajęcia z kodowania.

Każdego dnia w bibliotece coś się dzieje, przyjdź, sprawdź, zapisz się!

Szczegółowy program na plakacie. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy w Miejsko-Powiatowej Bibliotece, Nadwodna 1 lub tel. 25 682 24 21

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta