Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o. o. poszukuje pracowników

Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o. o. poszukuje kandydatów/mężczyzn na stanowisko Pracownik Produkcji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie zawodowe, średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej;
  • Dokładność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Wynagrodzenie stałe + premia;
  • Świadczenia dodatkowe (opieka medyczna, dopłata do obiadów, do pakietów sportowych);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i awansu zawodowego, uprawnień do prowadzenia wózków widłowych, szkolenia BHP.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie podania o pracę (CV) z dopiskiem: „Pracownik Produkcji” na adres: e-mail: info@pl.erca-wilmar.com lub złożenie aplikacji na portierni przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 44, w Garwolinie.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Erca Wilmar Cosmetic Ingredients z siedzibą w Garwolinie, ul. Żołnierzy II AWP 44. Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.


 

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta