Dzień Pracownika Socjalnego

Dobro nie jest pisane na twarzy
Dobro jest światłem w sercu”
(Kahil Gibran)

Myśl ta oddaje w pełni charakter pracy socjalnej wykonywanej przez Pracowników Socjalnych, którzy codziennie pochylają się nad biedą i nieszczęściem ludzi zepchniętych przez życie na jego margines. Jak co roku w dniu 21 listopada obchodzimy dzień Pracownika Socjalnego.

Dziękuję za Państwa pracę dla Miasta Garwolina. Przyjmijcie proszę życzenia podtrzymywania niezachwianej pewności, iż przyjacielska i wyciągnięta w stronę ubogiego lub cierpiącego człowieka dłoń jest zawsze świadectwem mądrości i miłości. Niech nie braknie Państwu siły i motywacji do pełnienia wśród mieszkańców Garwolina tej niezwykle szlachetnej służby – powiedziała Burmistrz Miasta Marzena Świeczak składając wraz z Sekretarzem Miasta Cezarym Tudkiem życzenia wszystkim Pracownikom Socjalnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie.

 

Zobacz również

Nabór do żłobka – informacja

Udostępnij Wyniki naboru rekrutacji do projektu pt.: „Garwolińska Kraina Malucha – Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.” dostępne są...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta