Dzień Kobiet z dobrym filmem

Biblioteczny Klub Filmowy zaprasza na wyjątkową projekcję filmu „Sufrażystka”, która odbędzie się w przeddzień Dnia Kobiet, 7 marca o godzinie 17:00 w bibliotecznej Mediatece.

Film opowiada poruszającą historię kobiet walczących o swoje prawa na początku XX wieku. To pełna emocji opowieść o determinacji, odwadze i poświęceniu sufrażystek, które nie bały się sprzeciwić niesprawiedliwości, ryzykując wszystko dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do wspólnego seansu i refleksji nad drogą, jaką kobiety przeszły w walce o równość oraz nad tym, jak wiele jeszcze można zrobić. Niech to spotkanie będzie okazją do inspirujących rozmów i uczczenia Dnia Kobiet w wyjątkowy sposób!

Wstęp wolny! Prosimy jednakże o wcześniejsze zapisy osobiście lub pod nr. 25-682-24-21. Do zobaczenia!

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta