Dzień Dziecka w OSP Leszczyny

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej Garwolin – Leszczyny serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, zarówno te małe jak i duże, na Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się 4 czerwca 2023 r. od godziny 14:00 do godz. 18:00 w strażnicy w Leszczynach przy ul. Sławińska 3 w Garwolinie.

Dla uczestników organizatorzy zapewnili niezapomnianą moc atrakcji: dmuchańce, zabawy z animatorkami, malowanie twarzy, a także robienie warkoczyków i tatuaży. Dla łakomczuchów wata cukrowa oraz popcorn. – Nie zabraknie też rywalizacji w zawodach strażackich. Każdy marzyciel pracy w policji będzie mógł porozmawiać z policjantem, a medycznym umysłom w głowie zawróci Marcin Kępka z warsztatami pierwszej pomocy. Fani morskich fal oraz syrenki Arielki o 17:30 będą mogli zanurzyć się w pianie wytworzonej dzięki pomocy OSP Garwolin. Wszystkie nasze atrakcje będą bezpłatne. Zapraszamy 4 czerwca na godzinę 14:00 na ulicę Sławińską 3 – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie organizowane we współpracy z Miastem Garwolin. Fundusze pochodzą z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie.

Informacja prasowa

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta