Dzień babci i dziadka z Centrum Sportu i Biblioteką

Już w ten weekend dwa wyjątkowe święta. Co najlepiej podarować babciom i dziadkom z okazji ich święta? Centrum Sportu i Kultury i Miejsko-Powiatowa Biblioteka maja dla Was propozycje

Co najlepiej podarować babciom i dziadkom z okazji ich święta? Oczywiście wspólnie spędzony czas! Centrum Sportu i Kultury zaprasza na spektakl Teatru O!Mamy, a Pływalnia Miejska „Garwolanka” poleca promocyjne wyjście na basen!czytamy w materiałach prasowych CSIK

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przygotowało specjalną ofertę, dzięki której wszystkim babciom i dziadkom można oferować to, co najcenniejsze – wspólnie spędzony czas. I co najważniejsze – to propozycja dla wszystkich bez względu na wiek.

W niedzielę, 22 stycznia, o godzinie 10:30 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Teatr O!Mamy zaprezentuje spektakl pt. „Żelazne Trzewiczki”. To historia oparta na starej polskiej baśni, którą spisała Hanna Januszewska. Opowieść o zaczarowanej studni, trzech siostrach, księciu zaczarowanym przez złą czarownicę Mościadziką , a przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i niezwyciężonej sile miłości. Spektakl przeznaczony jest dla widzów w każdym wieku. Warto zatopić się w czarodziejski świat baśni, by odnaleźć w nim uniwersalne prawdy i wartości. Wstęp wolny.

Pływalnia Miejska „Garwolanka” zaprasza babcie i dziadków wraz z wnukami do wspólnych kąpieli w basenie i skorzystania z promocji. Przez cały weekend, 21 i 22 stycznia, babcie i dziadkowie korzystają z basenu za darmo, a towarzyszące im wnuki płacą za bilet jedynie 12 zł. Warunek jest jeden – pływalnię trzeba odwiedzić wspólnie!

A może własnoręcznie wykonana laurka? Biblioteka zaprasza na warsztaty

Własnoręcznie wykonane upominki są najcenniejsze! Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat na warsztaty plastyczno-techniczne, na których będą mogły własnoręcznie wykonać wyjątkową laurkę dla swoich bliskich. Zapisać się można osobiście w bibliotecznej Mediatece (I piętro) bądź telefonicznie pod nr 25 682-24-21. Warsztaty są nieodpłatne. Uwaga! Spieszcie się, ilość miejsc jest ograniczona.

źródło: materiały prasowe CSIK, fb MPBP

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta