Dostaliśmy się do finałowej tury! Zagłosuj na Garwolin w TOP REGIONU 2021

Garwolin dostał się do finałowej tury w plebiscycie Top Regionu 2021 portalu podlasie24.pl. W jej wyniku wyłonieni zostaną zwycięzcy plebiscytu  TOP REGIONU 2021 w każdej z czterech kategorii: inwestycja, wydarzenie kulturalne, wydarzenie sportowe oraz inicjatywa społeczna 2021 roku.

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na zgłoszenia z MIASTA GARWOLIN pod linkiem: http://www.podlasie24.pl/konkurs/glosuj-na-top-regionu-2021-33d35.html

Głosowanie w drugiej – finałowej turze potrwa do 3 stycznia 2022 r. do godziny 12.00. Osoby, które oddały głos w pierwszej turze mogą również zagłosować w drugiej.

 

Wydarzenie kulturalne (priorytetowy): Premiera Musicalu “KONGO” – 22 października 2021

https://garwolin.pl/kongo-z-garwolina-w-wielki-swiat/

https://garwolin.pl/musicalowy-debiut-rodem-z-garwolina/

Organizatorzy: Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie, Hanna Piaseczna, Paweł Stankiewicz, Aurelia Luśnia, Anna Buczek, Elżbieta Zapendowska, Radosław Mitura, Samorząd Miasta Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

lub

Wydarzenie kulturalne: 3. Festiwal Saturator Teatralny – 10-12 września 2021

https://garwolin.pl/category/festiwal-saturator-teatralny/

Organizatorzy: Samorząd Miasta Garwolina, Mazowiecki Instytut Kultury, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Wydarzenie sportowe: Garwolińska Gala Sportów Walki TFL 23 – 30 października 2021

https://garwolin.pl/garwolin-gospodarzem-gali-sportow-walki-tfl-23/

Organizatorzy: Thunderstrike Fight Leagua Jacek Sarna, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Mazowsze Serce Polski, Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Samorząd Gminy Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Inicjatywa Społeczna: Garwoliński Dzień Seniora – 30 września 2021

https://garwolin.pl/garwolin-dla-seniorow-a-seniorzy-dla-garwolina/

Organizatorzy: Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Klub Seniora w Garwolinie

 

Zasady głosowania i plebiscytu

1. Głosowanie odbywa się za pomocą formularza Google umieszczonego na stronie internetowej Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl. WARUNEK! Posiadanie konta Gmail.

2. Prawidłowo oddanym głosem jest wpis w formularzu oddany w terminie 21 grudnia 2021 r. – 3 stycznia 2022 r. (do godziny 12.00).

3. Aby oddać głos należy wcześniej zalogować się na swoim koncie Gmail. Jeśli nie posiadamy takiego konta należy je założyć. Podczas wypełniania formularza należy uzupełnić pole, w którym wymagany jest adres e-mail na koncie Gmail.

4. Można oddać tylko po jednym ważnym głosie w każdej z dwóch tur głosowania.

5. Wyniki głosowania można śledzić na bieżąco klikając w formularzu opcję „Zobacz poprzednie odpowiedzi”

6. Zwycięzcami w Plebiscycie zostaną ci kandydaci, którzy w swojej kategorii otrzymają największą liczbę głosów oddanych przez Internautów. (UWAGA! Każdy głos jest ważny! Do wyniku drugiej tury głosowania zostaną dodane głosy oddane w pierwszej turze).

 

Szczegóły niżej

Pobierz: REGULAMIN TOP REGIONU 2021

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta