Zaproszenie – Komisja skarg, wniosków i petycji
W dniu 16 kwietnia 2019 roku (wtorek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Garwolina z następującym porządkiem obrad: Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta Garwolina. Sprawy różne.




