Budżet Obywatelski Mazowsza 2023. Zagłosuj na 289 i 547 – projekty dla mieszkańców miasta i powiatu!

Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. O realizację walczy aż 335 zadań, w tym dwa dotyczące bezpośrednio Miasta Garwolina. Zachęcamy do popierania lokalnych projektów. Swój głos można oddać do 18 czerwca.

Spośród 475 propozycji zgłoszonych w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza aż 335 uzyskało ocenę pozytywną i zakwalifikowało się do etapu głosowania. Wśród zadań walczących o realizację są dwa dotyczące bezpośrednio Miasta Garwolina. Oddane głosy poparcia umożliwią powstanie na terenie kompleksu Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie nowego obiektu sportowego dla dzieci, młodzieży i mieszkańców miasta oraz powiatu garwolińskiego. O Państwa udział w głosowaniu proszą m.in. podopieczni i pracownicy szpitala. Zaś projekt “Kulturalnie z Mazowszem” umożliwi mieszkańcom spotkanie z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze”, w tym możliwość zwiedzenia siedziby zespołu i jego muzeum, poznania historii zespołu, uczestniczenia w warsztatach i na koniec udział w koncercie.

Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw! Głosujemy na nr 289 z puli ogólnowojewódzkiej i nr 547 z puli podregionalnej. Obydwa projekty mają szansę realizacji, ale liczy się każdy oddany głos poparcia!

Mowa o projektach:

Głosowanie

Aby oddać głos na wybrany projekt w Budżecie Obywatelskim Mazowsza należy wejść na stronę internetową: bom.mazovia.pl. Każdy mieszkaniec województwa (w imieniu osoby małoletniej głosuje przedstawiciel ustawowy) może zagłosować maksymalnie na 2 projekty – jeden z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z puli podregionalnej, ale głos oddany tylko na jeden projekt też jest ważny. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw! Głosować można do 18 czerwca 2023 r. Więcej informacji na stronie Budżetu Obywatelskiego Mazowsza 2023.

 

 

Zobacz również

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Udostępnij LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta