Bezpieczne przejścia dla pieszych

W dniu 18 stycznia 2019 roku Miasto Garwolin złożyło wniosek do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie o przyznanie dotacji na realizację zadania pn. „Bezpieczne przejścia dla pieszych w Mieście Garwolinie – inwestycja w infrastrukturę oraz w edukację bezpieczeństwa mieszkańców” w ramach “Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020” (2019 r.).

Głównym celem projektu jest zamontowanie lepszego oświetlenia oraz zmodernizowanie najbardziej niebezpiecznych przejść dla pieszych, (4 przejścia) znajdujących się na terenie Miasta Garwolina. Przeprowadzone zostaną kompleksowe działania edukacyjne dla dzieci, młodzieży oraz seniorów zamieszkujących Miasto Garwolin, mające na celu podnoszenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym z uwzględnieniem zasad udzielania pierwszej pomocy, zorganizowane przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie oraz wykwalifikowanych ratowników medycznych.

Wnioskowana kwota dofinansowania wynosi 96000 złotych.

Zobacz również

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Udostępnij LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta