Baduchowscy zaśpiewają nie tylko Klenczona

Wojtek i Tosia. Tata i córka. Do tego dźwięki gitary, piękne głosy i wyjątkowe piosenki. Niedzielny wieczór w centrum Garwolina zapowiada się wyjątkowo dobrze. Na muzyczne spotkanie z Wojtkiem Baduchowskim i jego córką Antoniną zapraszają Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Lodziarnia Amarante.

Niedzielny koncert, który odbędzie się w lodziarni Amarante na Skwerze Solidarności, nosi tytuł „Piosenki nie tylko Krzysztofa Klenczona”. Jakich utworów w wykonaniu Wojtka Baduchowskiego i Antoniny Baduchowskiej można się spodziewać?

– Chcemy w niedzielę spędzić klimatyczny wieczór, przypominając piosenki Krzysztofa Klenczona, i nie tylko jego, w akustycznych aranżacjach. Zaśpiewamy także inne znane utwory z klasyki polskiej muzyki, w naszym odczuciu zasługujące na przypomnienie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie – podkręslają artyści.

Koncert odbędzie się 7 lipca o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Zapraszają Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Lodziarnia Amarante.

Zobacz również

Zmarł Dariusz Zając

Udostępnij Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – śp. Dariusza Zająca. W Urzędzie Miasta Garwolina Darek pracował od lutego 1995 roku. Przez...

Czytaj więcej

Lodowisko zmienia się w boisko!

Udostępnij Już w najbliższą sobotę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie otwiera miejskie lodowisko. I choć brzmi to jak żart, informacja jest jak najbardziej prawdziwa....

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta