Artystyczne poranki: wyprawa na „Bardzo Dziki Zachód” w CSiK

To będzie ostatni „Artystyczny poranek” w tym sezonie. Tym razem najmłodsi widzowie i ich opiekunowie wraz z Teatrem Bajaderka udadzą się na „Bardzo Dziki Zachód”. Bilety już w sprzedaży!

Spektakl zamykający kolejny sezon spotkań z teatrem porusza tematy ekologii i środowiska, empatii i tolerancji.

Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, toczy się westernowe życie. Sielski spokój lokalnych mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia. Szeryf Ostre Pióro próbuje rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałej kradzieży z pobliskiego pociągu odwiedzającego miasteczko raz w tygodniu. Kto wykrada kury z klatkowych wagonów? Dobry duch miasteczka, Skunksik Lola zgłasza się na ochotnika, by rozwiązać tę zagadkę. Śmiałość i odwaga prowadzą ją do ciekawego tropu, podczas gdy zatrzeć go spróbuje Chytra Lisica. Jaką ma z tego korzyść? I jak zakończy się ta historia? Kim jest poszukiwany? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznają ci, którzy 28 maja o godzinie 10:00 spotkają się z Teatrem Bajaderka w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

​Teatr Bajaderka to interaktywny teatr objazdowy dla dzieci, tworzący inspirujące bajki muzyczne oraz spektakle interaktywne dla małych i dużych widzów. W spektaklach występują zawodowi aktorzy i wokaliści.

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Artystyczne poranki: Teatr Bajaderka „Bardzo Dziki Zachód”

28 maja 2023, godz. 10:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Bilety: 20 zł – do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK

Informacja prasowa CSiK

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta