Adam Kopyść – autorem loga Młodzieżowej Rady Miasta 2019-2021

Młodzieżowa Rada Miasta Garwolina ogłosiła i rozstrzygnęła konkurs na stworzenie obowiązującego znaku graficznego w mediach i sytuacjach oficjalnych – loga  Młodzieżowej Rady Miasta kadencji 2019 – 2021. Gratulacje zwycięzcy konkursu złożyli Burmistrz Miasta Garwolina Marzeny Świeczak oraz Przewodniczący Młodzieżowej Rady Antoni Kobus.

W październiku ubiegłego roku Młodzieżowa Rada Miasta Garwolina 2019 – 2021 ogłosiła na swoim facebookowym profilu konkurs na stworzenie nowego znaku graficznego – loga Rady ich kadencji. Uczestnicy mieli ponad miesiąc na przemyślenie, wykonanie oraz przesłanie prac. Otrzymaliśmy łącznie sześć niezwykle kreatywnych i ciekawych projektów. Jury, w skład którego wchodzili wszyscy radni, przeprowadziło wiele dyskusji, aby wybrać najlepszą pracę – informuje Przewodniczący Antoni Kobus. Zdaniem radnych, wszystkie projekty były wykonane w bardzo dobrym stylu, ale większością głosów wybrali logo Adama Kopyścia – ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na kolejnych miejscach znaleźli się Marek Baranek i Franciszek Kozicki – uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida. Nagrody zostały ufundowane przez Lodziarnię Domareccy i  Pizzerię Pepperoni z Garwolina oraz Burmistrz Miasta Marzenę Świeczak. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie – podkreślił Antoni Kobus. Więcej szczegółów o dotychczasowym doświadczeniu pracy w radzie, inicjatywach i pomysłach Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina 2019 – 2021 opowiemy wkrótce – dodaje.

Tak o sobie i swojej pracy pisze zwycięzca:

Nazywam się Adam Kopyść, mam 16 lat i jestem uczniem 1. klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. W wolnym czasie dużo czytam, uczę się programować oraz gram na gitarze. Bardzo lubię moje miasto i chciałbym, aby nadal dobrze się rozwijało. Cieszę się, że działa tu Młodzieżowa Rada Miasta, która składa się z pomysłowej młodzieży. Można do nich zwracać się z pomysłami lub problemami, które nas dotyczą. Chciałem, aby moje logo odzwierciedlało ich zaangażowanie i działanie. Na pierwszym planie logo są umieszczone elementy herbu Garwolina. Na drugim diagram, który oznacza rozwój, wzrost oraz postęp. Jest też flaga Polski, która symbolizuje patriotyzm.

 

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta