104 urodziny Pana Jana Głaszczki

9 listopada Pan Jan Głaszczka skończył 104 lata. Ten wyjątkowy jubileusz był do tej pory okazją do spotkań i winszowań, ale z uwagi na sytuację epidemiczną Burmistrz Miasta Marzena Świeczak wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Jarosławem Jaskułą i Kierownikiem Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anną Kaszubą przekazali życzenia wraz z upominkiem Dostojnemu Jubilatowi za pośrednictwem rodziny.

Z okazji 104 urodzin składamy Panu najserdeczniejsze życzenia – zwrócili się z życzeniami do Pana Jana Głaszczki Burmistrz Miasta i Przewodniczący Rady Miasta– Okazja to niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia 104 urodzin. Ten piękny wiek to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Panie Janie! Dane było Panu przeżyć już ponad cały wiek polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. W dniu tak zaszczytnego jubileuszu proszę przyjąć życzenia wielu kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, aby mijały Panu wśród najbliższych w atmosferze miłości i zdrowia.

Pan Jan Głaszczka urodził się 9 listopada 1917 roku w Kujawach w gminie Miastków Kościelny. Większą część życia mieszkał w Wilkowyi. Założył rodzinę, miał 4 córki. Podczas corocznych spotkań zawsze wspominał rodzinę, a także przywoływał czas okupacji, kiedy pracował w obozie na terenie Austrii. Obecnie mieszka z córką w Garwolinie.

Dostojnemu Jubilatowi życzymy zdrowia i pogody ducha. Wszystkiego co najlepsze!

zdjęcia: 1 – z 2019 r, pozostałe – 2021 r.

Zobacz również

Nabór do żłobka – informacja

Udostępnij Wyniki naboru rekrutacji do projektu pt.: „Garwolińska Kraina Malucha – Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.” dostępne są...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta