1 076 798 zł dofinansowania na przebudowę ulicy Kościuszki

We wtorek 24 września 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie odbyło się spotkanie, w trakcie którego Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski wręczył samorządowcom z Powiatu Garwolińskiego symboliczne czeki na dofinansowanie inwestycji drogowych, w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Na drogi powiatowe trafiło blisko 7 mln zł z programów rządowych, na 14 inwestycji drogowych.

Wicewojewoda przekazał na ręce Burmistrz Miasta Marzeny Świeczak symboliczny czek na przebudowę ulicy Kościuszki w Garwolinie. W ramach prac w tym roku zostanie wymieniony chodnik na odcinku przy skwerze im. Lecha Kaczyńskiego, w 2020 roku nawierzchnia jezdni, chodnik do skrzyżowania z ulicą 3 Maja i zatoka autobusowa.

Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie inwestycji Wicemarszałek Senatu Marii Koc, Wojewodzie Mazowieckiemu Zdzisławowi Sipierze, posłowi na sejm RP Grzegorzowi Woźniakowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania ww. środków.

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta